تماس با ما

شماره تلفن تماس و آدرسی ایمیل وب سایت به شرح زیر می باشد.

mobile : 09357893601
mobile : 09190938119
Email : info[at]projectsaz.com

انجام پروژه دانشجویی

برنامه نویسی و انجام پروژه های دانشجویی و تجاری سفارش تمام پروژه های رشته های کامپیوتر ، عمران ، معماری ، برق ، مکانیک ، گرافیک. زبان های برنامه نویسی : C# , VB.NET , VB6 , Delphi , ASP.NET , PHP, CSS , JavaScript ,SQL Server , MySQL

طراحی زیبا و کاربردی وب سایت

طراحی یک وب‌سایت باید ارتباط معنایی مناسبی با موضوع آن سایت داشته‌باشد. ما به جزئیات و عناصر خاص هر شغل، صنف و یا حوزه فعالیت توجه ویژه‌ای داریم؛ برای مثال، وب‌سایت یک شرکت صنعتی و یک موسسه آموزشی را به طور شفافی متمایز طراحی می‌کنیم.

desing image

طراحی حرفه ای و سریع

سرعت در تحویل وب سایت به مشتری، آموزش سریع و آسان جهت مدیریت کامل وب سایت توسط مشتری امکان اضافه نمودن امکانات درخواستی مشتری به وب سایت

Html5

HTML5 یک استاندارد جدید از HTML می باشد که وب مستران آن را یک گام رو به جلوی بزرگ می دانند که انها را قادر می سازد برنامه های چند رسانه ای قدرتمندی را توسعه دهند.

مشتری مداری

ما همواره به دنبال ایده ای نوین در خدمات خود برای شما هستیم زیرا از طراحی لذت میبریم ، همچنین تمایز در خدمات و توسعه را یکی از رموز پیشرفت هر تجارت میدانیم .

CSS3

با CSS3 می توان در بسیاری از صفحات وب انیمیشن هایی شامل تصاویر متحرک ، انیمیشن های فلش و جاوا اسکریپت ایجاد کرد.

علاقمند به طراحی

سایت ما برای مشتریان خود به اندازه کافی زمان دارد ، فلسفه وجودی این سایت ارائه یک حس تازه از تلفیق طراحی ، برنامه نویسی و توسعه هماهنگ است.

بهینه سازی برای موتور جستجو

بهینه سازی موتور جستجوگر ، علم طراحی وب سایت به منظور بالا بردن رتبه آن در نتایج است. به این معنا که تمامی عناصر سایت تان با هدف افزایش موقعیت رتبه بندی ساخته می شوند.


توانایی های ما

واسط کاربری 80%
بهینه سازی سایت 85%
جاوا اسکریپت 60%
اچ تی ام ال و سی اس اس 90%
ورد پرس 70%

دلیل انتخاب ما

درباره شرکت

پس از سالها تجربه و کار با شرکت و سازمانهای مختلف در زمینه طراحی وب از این مهم آگاهیم که دیگر صرفا داشتن یک وب سایت نمیتواند دلیلی برای فروش و بازار بهتر باشد ، زیرا اکثریت شرکتها و سازمانها این مسیر را پیموده اند ، پس ما به دنبال داشتن جایگاهی فراتر از آن برای شما هستیم که شامل یک فرآیند برنامه ریزی شده و هدفمند است .

اهداف

شرکت طراحی وب سایت نت پروجکتس با در اختیار داشتن نیروهای متعهد ، با تجربه و مسلط به جدیدترین تکنیکهای بهینه سازی وب سایت قادر است وب سایت شما را براى گوگل و هر موتور جستجوگر دیگرى جذاب و بهینه نماید به گونه اى که وب سایت شما بتواند در رتبه های بالاتر و بهتری نسبت به سایر رقبایتان قرار بگیرد.